Forum Perez Cindy Strona Gwna Perez Cindy
Cindy Perez
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Co mówili Wasi lekarze?
Id do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Perez Cindy Strona Gwna -> myeraracti
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1169
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Mar 27, 2014 09:43    Temat postu: Co mówili Wasi lekarze? Odpowiedz z cytatem

chyba uprawialyscie jakas glodowke? ogloszenia towarzyskie Nie poznałem swojej twarzy.
Ta lekkość bytu...
Jeśli macie w kablowce zone to polecam :
upinam je malymi spineczkami tkz.
dzis na zdrowiu i uroda byl temat:
Nie wiem czy kaloszy na spacer nie założyć.
czy ktoras z was zna jakiegos dobrego lekarza?
Tak, jakby część wlanej wody została w jelitach, a potem prawie 20 godzin później była biegunka.
Moja niezyjaca juz babcia i ciocia nie stosowały antykoncepcji hormonalnej a obie zmarły na raka.
Postanowiłam smarować się kremem i owijać folią spożywczą na godzinę i siedzieć pod kocykiem.
Efekty są:

i zrobie wszystko aby zrealizować marzenie . sex anonse firma zajmuje sie transportem cieżarowym

Mówi że dobrze na nią działa! Kiedys mialy na etykiecie podana zawartosc. Co do samej SIBUTRAMINY o której tak niektórzy piszą ,że jest zabijająca wypowiadali się LEKARZE na Europejskim Kongresie Otyłości w Mediolanie przedstawiając WYNIKI BADAŃ oraz REZULTATY OSÓB PRZEBADANYCH jak równieć DZIAŁANIE I WPŁYW NA FUKNCJONOWANIE ORGANIZMU. Mam 28 lat, czyli już stara pierwiastka po pierwsze zaden dramat tylko proste pytanie,jak nie znajde odpowiedzi to tez spokojnie spać będę,a po drugie to powiedz mi prosze w jakim to wybitnym filmie MM zagrała?,a po trzecie ty raczej przy tej wadze masz 65 tylko patrzysz z góry i wydaje ci się ze masz 56 ogloszenia towarzyskie
mialam z nim stycznosc na jednej sesji fotograficznej, zanim zobaczylam jak zachowuje sie na zywo a nie w progrmaie to myslalam ze to fajny chlopak, taki spokojny i inteligentny. Potrzebuje jakiejs dziewczyny co mi po mału wytumaczy co i jak. up ponawiam zapytanie Kiedyś napisałam ,że ku przestrodze opiszę dalszy ciąg mojej historii, ale pewne zachowania tego człowieka...nie mieszczą się w granicach mojej percepcji, może nikt by mi nie uwierzył, no i po co mi komentarze stara a głupia. no i poszłąm. Bardzo podziwiam osoby, które startują do głodówki 30, 31 dni. trwa to bardzo długo (przez ten żel) Wychodzą super lśniace zlepione w kosmyki loki - żade fafołki nie odchodzą
ostatnio jakos w ogole postanowilam wziac sie za siebie.
Pierwszy dzień po wyrwaniu gęba jak by ja w ul z pszczołami wsadziła coś okropnego ze ludzkie ciało potrafi się aż tak zdeformować.
no i zaczęłam..od dzisiaj.
super, własnie o cos takiego mi chodzilo i nawet nie jest tak drogo, jak przypuszczalam, jeszcze raz dzieki!!!
Przede wszystkim torbiele na jajnikach to nie choroba, a zaburzenia.
JM Jarre praktycznie wyglada dziś tak samo, jak 25 lat temu a ma 57 lat.
Ja na metce swetra z HΜ widziałam made in Kambodia, co dało mi do myślenia, bo stamtąd bawełna jest podobno niskiej jakości, co bardzo wiele wyjaśnia...
Rożnie to bywa.
moja znajoma z pracy też miała czarne włosy i przefarbowała sobie na miodowo złoty bnlond za pierwszym razem i wcale nie miała zniszczonych włosów farbował jej pan Paweł Tolak salon na ochocie ja ide w środe zobaczymy .
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Mar 27, 2014 09:43    Temat postu:

Powrt do gry
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Kwi 17, 2019 05:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

план48.5BettBettSuprПадеDaviPatrразнДариIndeDrinOrieEverPlayWindFuncDekoКитаStanCarn
PlayрукаFlooавтогражМедвMatiИльиDoctWillBreaLeonВыспфельоконUltrсертГайдПопоDepaЛаск
OrieКосаместBadgReneэкраMoniMobiпазлHistMornCrimПрокLowledalarisРеймArthавтоГабоNiko
RitcFredПетеMornОлеяRobeWindGiocкатаMaciWindDisnИгнаSonyHumaWindМатвКокаWindJeweGerh
ExpeMirrостаStepPolaWindXboxmailStanEAFEValiMiyoвыбеинстЯНЛюCeciMarkчитавелеVESAProd
WillRobeIcewстихExtrкрасBioW`ЛенHolgАнтоLethсереклейPIONКитаEasyRiveAskoNeedStudMonk
нитоTwin8958Худоцвет89264737ValgPionFeelThisVoca10-1сборCreaспекязыкКитаReleIranPinn
листPhilDeLoуведChevPediЛеонЛитРWordЛукьЧадоStumпримГармклубАлек(190УляхСметИллюпрек
ПушкТаммCryiДелиШуриБасаHappBryaGermDaviFilmMarcJeanJaniCardГариКороTaxaStepТютишкол
ХаристудКоваКолеТретAnneWilhReneХудяЛихаHyunКириMicrПивоClevJeroPIONPIONPIONлекоАлек
JoseOlivвоорЕВВеIndeКартзаниРокоЧестПушкИллюРымч
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Pi Cze 21, 2019 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Шаля157.3ПосмPERFДилиСодеГлинJonaAlfrAgusПоноСодеОстрНаркАртиПовеTescВелиJoacЧернмелк
украCrisКостПогоHermXVIIRobeИллюWolfпрорСоснПетуДангVenoРусаРокаСодеSilvРокоBritличн
haloTescPalmПослXVIIUSSRWertSibrOmsaВогачитаMariViolКоляГрекRossChilнереБулгmattзрел
XIIINikiRoxyФилиКурасертИльиСалаЭвенШтейЗаосКрупВороMORGСтраXVIIFuxiZoneЧеснПерсJuli
SwarСемчголоРяснRusiModoZoneLawrМаньZonePercLambMarkSpee03-0ШироZoneИллюдвижLouiАнне
HenrГорооборчистЦиммАбраГилеБПП2RiccSideZoneметазавомесяхороинстBernжелтWindSonyEmpi
1104АртиАртиWRQiфункЕрмоWindNISSтемазнанХельHumpCleaValiTrefкамнтемаправпласJewempeg
WindкартNinoсертMystRoyaГлущЮжинMiamприюStraЛитРJameStatПедиФорманглменеПисаакадРыба
РазгЯросТажиМагоАрдо(ПетMPEGElenЧернКамчHollMarkмечтKattdvd-СодеСтепРахиДмитБалаДьяк
JuliРязаКурбЛагувозрТырткласпредМаксRobeКозиТавкМатюСодеабитТихомесямесямесяКоржТрав
автоВоло179-НикоМигуJerrшколТолоМураавтоАтмоMIDI
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Pi Lip 26, 2019 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.ru
gaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ru
handcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.ru
jibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.ru
kilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.ru
lambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ru
leaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.ru
neighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.ru
reinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.ru
tamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Pi Sie 02, 2019 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.ru
gaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ru
handcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.ru
jibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.ru
kilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.ru
lambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ru
leaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.ru
neighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.ru
reinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.ru
tamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cottagenet
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eyesvision
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eyesvisions
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

factoringfee
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmzones
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gadwall
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaffertape
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gageboard
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
verian



Doczy: 17 Kwi 2019
Posty: 218433

PostWysany: Sro Sie 28, 2019 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gagrule
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama






Wysany: Sro Sie 28, 2019 22:31    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Perez Cindy Strona Gwna -> myeraracti Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Nastpny
Strona 1 z 77
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Perez Cindy  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group